وبلاگ

بازدهی پست بالاتر است یا استوری؟

بازدهی پست بالاتر است یا استوری؟

این سوالی که برای بیشتر شماها پیش اومده. در درجه اول باید بهت بگم هر دو اهمیت خودشون دارن و نباید از هیچ کدوم غافل بشی.

وقتی مخاطب وارد پیجت میشه در مرحله اول دیزاین محتوات که همون ویترین مغازت به حساب میاد، توجه میکنه اگه جذبش کرد دقت میکنه ببینه محتواش چی هست، آیا به دردش میخوره یا نه و برای خرید محصول، خدمات، آموزش وارد استوری هات میشه. به همین دلیل نباید از هیچ کدوم این ها غافل شی بگی من 15 تا پست میزارم بعدش فقط رو استوری هام کار می کنم نه این از نظر اینستاگرام و الگوریتم هاش به مشکل می خوری.

الگوریتم اینستاگرام برای اکسپلور

الگوریتم اینستاگرام برای اکسپلور

 

تو اگه میخوای از نظر اینستاگرام تو رتبه خوبی قرار بگیری باید هر روز پست و استوری داشته باشی تا زمانی که برند خودتو به مخاطب هات بشناسونی و اعتماد سازی کنی.
یکی از دلایلی که باعث میشه تو وارد اکسپلور بشی در درجه اول نوع محتوایی که تولید و آپلود می کنی و در درجه دوم دیزان آن ها و در درجه سوم استمرار هست.

وقتی مخاطب تو پیجت یه پستی میبینه اگه از نظر زیبایی جذابیت براش نداشته باشه  به محتواش هم توجه نمی کنه و تو از اکسپلور ورودی نخواهی گرفت.

هرچی تعداد مخاطب هایی که داخل پیجت هستن باهات تعامل بیشتری برقرار کنن پستت وارد اکسپلود میشه، یعنی به عنوان مثال اگه 100 تا فالوئر داشته باشی 50 نفر از اون ها باهات تعامل برقرار کنن اینستاگرام متوجه میشه محتوات ارزشمنده و پست تورو به 10% از افرادی که تورو فالو ندارن نشون میده، اگه اون 10% هم باهات تعامل برقرار کنن این چرخه ادامه پیدا می کنه و پست تو داخل اکسپلور می مونه.

  کم شدن بازدید استوری

کم شدن بازدید استوری ها دلایل متفاوتی داره که در ادامه بهت میگم.

  • یکی از دلایل این هست که محتوات تکراری شده و جذابیت لازم نداره.
  • دلیل دوم اینه که مخاطب تو استوری هات سرگرم نمی کنی و مخاطب دلیلی برای تعامل برقرار کردن با تو پیدا نمی کنه.
  • دلیل سوم باگ اینستاگرام هست که گاهی پست ها دچار باگ میشن و بعضی وقت ها استوری ها.
  • و در نهایت دلیل چهارم ماهی هست که توش قرار داریم، مهر ماه دانشجو ها و محصلین باید به درس و تکالیف خودشون رسیدگی کنن و دسته سوم که والدین این ها باشن باید حواسشون به روند تحصیلی فرزند هاشون باشه.

این ها تمام دلایلی هست که بازدید استوری هارو دچار مشکل میکنه.

افزایش بازدید استوری رایگان

  کم شدن بازدید استوریاگه دوست داری ترفندی بهت یاد بدم که رایگان متوجه بشی چطوری میتونی بازدید استوری هاتو بیشتر کنی حتما تا ادامه همراه من باش.

همونطوری که بالا تر برات توضیح دادم ، یکی از مواردی که باعث افزایش بازدید استوری های تو میشه، جذابیت و دیزان آن هاست. خیلی از شماها تصور می کنین چون استوری 24 ساعت هست، تاثیری نداره و سر سری ازش رد میشین و هرچی دستتون اومد داخلش بارگزاری میکنین در صورتی که استوری توی میزان فروش شما خیلی اهمیت داره.

خیلی از افراد میان استوری های اکانت اینستاگرامشون با گیف که داخل استوری ها هست دیزاین می کننن، در صورتی که استفاده از گیف تو امنیت پیج شما اختلال ایجاد میکنه، اما من تو پیجم جمعه ها برات آموزش ساخت استوری میزارم که بتونی خیلی راحت و بدون دردسر و سختی استوری هاتو با کمترین امکانات دیزان کنی.

پس همین الان وارد پیج اینستاگرام من بشو و از تو قسمت گاید پیج تمام ساخت استوری خفن هایی که هر جمعه برات میزارم نگاه کن و دونه دونه انجامش بده اون وقته که توام تفاوت بازدید استوری هاتو با این روش مثل مابقی مخاطب هایی که این آموزش هارو پیاده سازی کردن و نتیجه گرفتن متوجه می شی.

نحوه استفاده از ربات افزایش بازدید استوری

نحوه استفاده از ربات افزایش بازدید استوری

 

یسری از شماها چون به نتیجه نمیرسید و عجول هستین دست به کارهایی میزنین که جبرانش خیلی کار سخت و سنگینی هست، پیشنهاد می کنم اگه میخوای به موفقیت برسی و حاصل تلاش های خودت ببینی دست از عجله بردار.هیچ کس یک شبه به موفقیت و ثروت نرسیده.

حالا درباره آدم های عجول و کم طاقت برات بگم که چه کارهایی می کنن و جبران کارهاشون چقدر سنگین هست، یا برای بازدید استوری ها و پست هاشون از برنامه هایی استفاده می کنند که فیک انجام میدن یا از ربات استفاده می کنند. در هر دو صورت کار اشتباه است.

با گرفتن لایک و ویو فیک برای پست و استوری هات میخوای به چه نتیجه ای برسی؟ آیا از این روش محصول بیشتری میفروشی؟ آیا اتفاق خاصی میوفته؟ خیر همه این کار های غیر اصولی باعث میشه فقط پیجت آسیب ببینه و برای جبرانش هم در هر مرحله که هستی باید یه پیج بزنی و مجددا از صفر شروع کنی.

اگه کار کردن در اینستاگرام بلد نیستی، اگه قلق اینستاگرام و تولید محتواشو بلد نیستی، اگه رشدت کند پیش میره چاره کارت فقط پیش منه. توی اینستاگرام به صورت کلی و توی دوره هام به صورت جزئی بهت توضیح دادم که چطوری یه پیج اینستاگرام برای خودت درست کنی و تمام محتواش اصولی ببری جلو.

اگه اصولشو بلد نباشی فقط و فقط وقت خودتو از دست دادی و به نتیجه ای هم نرسیدی، پس به دنبال آموزش دیدن باش. برای رسیدن به درآمد تو پیج کاریت فقط گذاشتن چند تا پست و استوری مهم نیست، خیلی نکات ریز و درشت وجود داره که تو حتما باید ازشون مطلع باشی و انجامش بدی تا بتونی هم رشد درآمدی داشته باشی هم رشد فالوئر.

حتما حواست باشه پیش کسی آموزش ببینی که تمام کار هایی که خودش میگه رو انجام داده باشه و نتیجه گرفته باشه، متاسفانه این روز ها هستن افرادی که پیشنهاد هایی به مخاطبینشون میکنن برای رشد که خودشون اون کار هارو انجام ندادن و این باعث میشه مخاطب و حیطه کاریش آسیب ببینه و بعضا هزینه دوباره ای پرداخت کنه برای جبران این آموزش یا کلا از این کار دست برداره.

آموزش دیدن فقط هزینه کردن نیست بلکه سرمایه گذاری هست، تو یک بار هزینه می کنی و برای همیشه یاد میگیری که چطور باید تو اینستاگرام فعالیت کنی و محصول بفروشی.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

64 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره تلفنی رایگان

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.