معرفی آکادمی بهتین

آکادمی بهتین از مهر 1400 ایجاد شده و هدف این تیم کمک به شما برای راه اندازی کسب و کار اینترتی خود هستش. تمامی افراد حاضر در این آکادمی در حیطه خود متخصص و آماده راهنمایی شما عزیزان در حوزه اینستاگرام هستن.

آکادمی بهتین مفتخر است شما را در راه اندازی کسب و کارتان همراهی کند و تخصص و مهارت های خود در حوزه اینستاگرام و برنامه های کاربردی برای پیشرفت حیطه کاری شما ، در اختیارتان قرار دهد. با تجربیات و تخصص های اعضای آکادمی بهتین به سادگی می توانین کسب و کار خود را در اینستاگرام راه اندازی کنین.

درباره مدرس

من زهرا باقری تبریزی ، متولد 1375 ساکن تهران هستم .در رشته مدیریت صنعتی تا مقطع فوق لیسانس تحصیل کردم . از سال 1396 فعالیت خودم تو حوزه سوشال مارکتینگ شروع کردم. به مدت 3 سال تو شرکت معتبری توی این حوزه فعالیت کردم و از اواسط اسفند سال 1399 علاوه بر تخصص و تجربیات به دست آمده برای اطمینان بیشتر دو دوره اینستاگرامی فوق حرفه ای گذراندم و پیج اینستاگرام خودم راه اندازی و رشد دادم.

من علاوه بر اینستاگرام، در حوزه برنامه های کاربردی جهت ارتقاء محتوای پیج تخصص دارم  واین تخصص در اختیار شما قرار دادم.

چرا انتخاب بهتین

هدف و اساس آکادمی بهتین ، ارتقاء اطلاعات شما عزیزان در حوزه اینستاگرام هست. تمامی اعضای این آکادمی در تلاش هستن تا با تخصص و مهارت های خود به شما کمک کنن تا کسب و کار خود را در هر حیطه ای که هست و شما در هر سطح از اطلاعاتی که هستین، در اینستاگرام راه اندازی کنین و نتایج رضایت بخشی از آن به دست بیارید.

بیش از 100 دانشجو در زمینه های متفاوت از اطلاعات و تجربیات آکادمی بهتین استفاده کردن و به نتایج مطلوبی در راه اندازی صفحه اینستاگرامی خود دست یافتن. صداقت حرف اول تیم ما هستش.

می توانین نتایج تجربیات و تخصص این تیم، در صفحه اینستاگرامی مشاهده کنین. همچنین می توانین برای اطمینان یا مشخص شدن تخصص خود برای راه اندازی کسب و کارتان با مشاوران آکادمی بهتین مشورت کنین.