وبلاگ

چطور در اینستاگرام بیشتر بفروشیم؟

چطور در اینستاگرام بیشتر بفروشیم؟

یکی از دغدغه افرادی که می خوان در اینستاگرام به درآمد برسن و محصول بفروشن این هست که چطوری اطلاع رسانی کنن تا بتونن محصول خودشون بفروشن که من توی این مقاله بهت یاد میدم و توضیح می دم که چطور می تونی این کار را انجام بدی.

اولین نکته اینه که حواست باشه هدفت نباید درآمد زایی باشه، هدفت باید این باشه که مردم با محصولات و خدمات تو مشکل و نیازشون برطرف بشه در کنار برطرف شدن نیاز آن ها و مشکلاتشون تو به درآمد برسی.

اگه این نکته که خیلی نکته مهمی هست رعایت کنی و جدیش بگیری قطعا با آموزش های تیم بهتین به بهترین نتیجه ها خواهی رسید مطمئن باش.

بهترین محصولات برای فروش در اینستاگرام

بهترین محصولات برای فروش در اینستاگرام

 

خیلی از شماها بار ها و بارها از اعضای تیم بهتین پرسیدین که چه محصولی بیارم که بیشتر بفروشم، جواب این سوال اینجا هم مینویسم که شماهام توجه بشین.

مهم نیست چه محصولی بفروشی، نمک بفروشی یا طلا، مهم اینه که نحوه تولید محتوا، اطلاع رسانی، فروش و … بلد باشی. اگه کمی وقت بزاری، انرژی بزاری، حوصله به خرج بدی و از همه مهم تر به هدفت اهمیت بدی میتونی خیلی راحت محصولتت تو تعداد بالایی بفروشی.

نکته دوم اینه که از محصولاتت فیلم و عکس خوب و جذاب بگیری که نور و کیفیت دوربین و فضای عکاسی توی این مورد تاثیر بسزایی دارن.

همکاری در فروش در اینستاگرام

خیلی از افراد برای این که سرمایه ندارن محصول تهیه کنن و بفروشن ، همکاری در فروش این کارو انجام میدن. به این صورت که با یه گالری صحبت میکنن فیلم و عکس محصولاتشون میگیرن و توی پیج خودشون قرار می دن زمانی که فروش داشته باشن هزینه رو بین خودشون تقسیم میکنن.

این روش از یه روش خوبه ولی از یه روش نه، خوبه چون دیگه تو هزینه نمیکنی محصول بخری و برای وقت نمیزاری که فیلم و عکس بگیری همه چیز حاضر و آمادس فقط کافیه تو توی پیجت آپلودش کنی و اعتماد سازی انجام بدی که به درآمد برسی.

بده چون اون محصول دم دستت نیست که بتونی ازش تو استوری ها صحبت کنی و اطلاعات بیشتری به مخاطب بدی یا اگه مخاطب خواست یه عکس یا فیلم از زاویه دیگه یا از نزدیک تر براش بفرستی نمیتونی.

من بهت پیشنهاد می کنم با طرف مقابلت صحبت کن و راضیش کن که برای مدتی محصولاتش در اختیار تو قرار بده عکاسی و فیلم برداری هاش تو هر زاویه ای که حالا تو دوره هم بهت توضیح دادم بگیر و درصورتی که فروش داشتی سهم طرف مقابل پرداخت کن.

راهکار افزایش فروش در اینستاگرام

اگر میخوای فروش بیشتری داشته باشی باید در درجه اول خودت جای مشتری قرار بدی و ببینی تو چه زاویه و به چه صورت دوست داری محصول اطلاع رسانی و پرزنت بشه و در درجه دوم نحوه برخورد با مشتری به چه صورت باشه.

دوم باید حواست باشه که مشتری از کسی خرید می کنه که در کنار ارائه محصول آموزش هم بده. تو باید علاوه بر این که تمامی اطلاعات ریز و درشت محصولت به مخاطب بگی، باید بگی این محصول کجا استفاده میشه و نحوه استفاده به چه صورت هست و … .

این راه یکی از تکنیک های فروش هست که این روز ها مخاطب بهش علاقه مند هست و فروشنده های ماهر ازش استفاده می کنن و بازخورد خوبی هم میگیرن.

استوری جذاب برای فروش

استوری جذاب برای فروش

 

همانطوری که تو مقالات قبلی درباره استوری صحبت کردم و ابتدای این مقاله هم بهش اشاره کردم، تو باید اول به محصول دسترسی داشته باشی دوم، تو استوری ها اطلاعات بیشتری با دیزاین متفاوت تری نسبت به پست ها اطلاع رسانیش کنی.

اما حواست باشه تمام استوری های طی 24 ساعت پیجت معرفی محصول نباشه که حوصله مخاطب سر میره.

تو مقالات قبلی درباره استوری مفصل توضیح دادم حتما مطالعه کن.

چگونه محصولات خود را در اینستاگرام تبلیغ کنیم

تبلیغ یا پرزنت کردن محصولات در اینستاگرام قلق خاص خودش داره که توی این مقاله و با متن قابل توصیف و توضیح نیست. به همین خاطر برای شما پکیجی آماده کردیم که صفر تا صد اینستاگرام بهت آموزش دادیم.

با استفاده از این پکیج علاوه بر این که یاد میگیری چطوری باید تولید محتوا کنی و نظر مخاطب به خودت و تخصص و محصولات جلب کنی، نحوه کار کردن با برنامه هایی که باعث جذاب تر کردن پست ها و استوری های پیجت میشن هم آموزش می بینی.

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

49 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره تلفنی رایگان

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.